producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze sztuczne, albo też prawdziwe? Które nabywamy najczęściej? Ten spór trwa stosunkowo sporo czasu na rynku. W tej chwili postaramy się odpowiedzieć na ten temat. Choć temat nie wydaje się aż tak łatwe jak się wydaje. Te gatunki wyrobów jubilerskich mają ukryte minusy choć i powszechnie znane pozytywne aspekty noszenia.
Biżuteria prawdziwa – z reguły wytwarza się ją z oczyszczonego metalu. Dlatego właśnie pozostaje dużo więcej warta. Produkuje się taką biżuterię obrabiając rudy srebra. Pozostaje zdecydowanie bardziej luksusowa i dokładnie z tej przyczyny chętnie wybierają ją ludzie z wyższych sfer. Także ważne pozostaje lokalizacja jej prezentacji, najczęściej są to salony z biżuterią. Jest ładnie pokazana w podświetlonych, szklanych witrynkach. W czasie jej nabywania nierzadko zainkasujemy śliczne pudełeczko. W złotniczym salonie obsługa klienta z pewnością pozostanie milsza i na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie wolno zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – jest zazwyczaj robiona ze mieszanin metali zwykłych i pokrywa się ją niewielką powłoką metalu szlachetnego. Te produkty raczej w niekrótkim czasie rysują się i kobiety pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to Z pewnością niewielka wartość sprzedaży. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać uczulenia, bardzo często biżuteria z dodatkiem niklu. Co najważniejsze modele tej biżuterii są nadzwyczaj oryginalne ze względu na stop, bez owijania w bawełnę dużo prościej ją wyprodukować. Sety tutaj z reguły składają się z dwóch części – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria prawdziwa jest precyzyjniej wykonana oraz nie uczula. Jednak pozostaje poważnie więcej warta, co więcej nie niszczy się w takim tempie jak sztuczna. Jednakże linie sztucznej biżuterii są wymyślniejsze i tańsze. Jaki gatunek jest lepszy? Naszym zdaniem sztuczna.

Producenci dodatkow