slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe słowa nakreślające typową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co ukrywa się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują oby dwie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność pochłoniętego mężczyzny. Jak często mówią z jednej strony pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciach, ale w drugiej połowie skrycie marzą o tym żeby ich kochanek czasami stawiał opory, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również pragną zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej małe lub większe potrzeby, ażeby wiedzieć jakie z nich bywają najważniejsze oraz na tych skup się najmocniej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna