stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na bok na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów jest daleko za nimi, ale gdyby przypatrzeć się temu dokładniej polscy producenci są w stanie przedstawić polskim klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego jest bariera klientów? Brak potrzebych predyspozycji projektantów czy może szukający są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Nabywcy widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, oraz innej odzieży klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy jedynie zbadać regionalny asortyment.

Podsumowując spróbujmy pokochać to co Polskie! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym projektantom ale też pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety